Hay-NS Yazılım

FORUM ÖZEL => KURALLAR => Konuyu başlatan: turkoder üzerinde Ekim 07, 2006, 10:01:10 ÖSKonu Başlığı: LÜTFEN KURALLARA UYALIM
Gönderen: turkoder üzerinde Ekim 07, 2006, 10:01:10 ÖS
1.Bu foruma mesaj atan herkes vermiş olduğu bilgilerin paylaşımına müsaade etmiş olur. Foruma mesaj yada makale yazan herkes bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

2. Buraya atılan mesajlar herhangi bir kontrolden geçmeden foruma ulaşmaktadır.Forumda küfür etmek, karşı tarafı rencide edici mesajlar, yasadışı söylem,slogan yada 2.ve 3.şahısların haklarını ihlal edici mesajlar yazmak yasaktır. Site Admin’leri bu mesajları bir uyarıya gerek kalmaksızın silebilir ve gerekirse mesaj sahibinin üyeliğini iptal edebilir.
Ama yinede gözden kaçan yada müdahale etmekte gecikilen her durumda mesajların her türlü yasal sorumluluğu mesaj sahibine aittir. Site yönetimi bunlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3.Forumda Adult, Warez, Crack, Serial vb. her türlü yasadışı paylaşım yasaktır.

4.Mesajlarınızı yazarken ilgili konu başlıkları altına yazmaya gayret gösteriniz. Ayrıca mesajlarınızda nazik bir dil kullanmanız hem forumumuzun seviyesinin yükselmesine katkısı olacaktır hem de katkıda bulunan kişilerin forumun daha çok gelişmesi için çalışmasına sebep olarak bilgi havuzunun artmasına yol açacaktır.


Site yöneticileri dahil tüm üyeler forum kurallarına uymak zorundadır. Forumdan faydalanmanın tek koşulu bu kurallara uymaktır. Aksi durumda davranan üyelerin üyelikleri haber verilmeksizin silinecektir. Amacımız daha iyi bir paylaşım ortamı, daha iyi bir epaylasim